Головна

MW nr 17 16.09.2021

190520113902У жовтні минулого року разом із кількома підприємцями з інших областей ми ставили перші намети під Верховною Радою тому, що бачили як швидко, без належного вивчення регуляторного впливу, протягується через Верховну Раду шкідливий Податковий кодекс із усіма його мінусами як для підприємців, так і для економіки України вцілому. Проте влада нас не чула.

Через місяць намети вже стояли на майдані Незалежності і там вже були десятки тисяч людей, не лише підприємців. Влада все ще не хотіла нас чути.

У кінці січня нинішнього року вже було помітно, що ми не помилялись і що цей ПК не несе ані нам, ані економіці України користі. Тоді нами був ініційований Автомайдан.

Після старту нашої західної колони зі Львова, у якій було багато ЗМІ і нас показали на всю країну, до мене телефонували друзі з питанням, чи ми не боїмося. Так, у мене троє дітей і мені є за кого боятися, але я боюся того, що Україна назавжди так і залишиться країною «крайніх хат», де зневірені у своїх правах люди і не згадують, що саме вони є джерелом влади на цій землі!

Я буду ставити намети, брати участь у автопробігах та робити пішохідні марші на Київ, якщо це буде потрібно. Оскільки не хочу жити за філософією «крайньої хати». Хочу, щоб якщо не на 20-ий то хоч б на 23-ій чи 25-ий рік незалежності в Україні з’явилося розвинуте громадянське суспільство! Яке нам усім потрібне вже сьогодні для того, щоб протистояти корупції та чиновницькому свавіллю.

Уже  починаючи з першого дня автопробігу на мій телефон, як голови оргкомітету Автомайдану, почали телефонувати із канцелярії Президента та Мінфіну з уточненнями щодо проведення акції та з пропозиціями про зустріч для обговорення наших вимог. Це свідчить про те, що влада поступово починає нас чути.

Сьогодні влада робить гарне обличчя при поганій грі, коли за пару днів до проведення акції «ВПЕРЕД» запропонувала прийняти законопроект, в основі якого наші вимоги піврічної давнини!

Весняним маршем протесту організатори назвали багатотисячний мітинг, який відбувся 19 травня під стінами Верховної Ради у столиці. У мітингу взяли участь підприємці та представники громадських організацій із різних регіонів України. Таку кількість людей з часів Податкового майдану не вдалося вивести на вулиці жодній сьогоднішній партії! Учасники мітингу були одностайні у критичній оцінці здійснюваних владою «реформ».

Участь у акції протесту взяли представники із нашого регіону – активісти громадських організацій, котрі ініціюють створення громадської коаліції «Волинь».

Нами вже не мало зроблено, але попереду ще довгий та непростий шлях, однак ми мусимо його пройти заради майбутнього наших дітей. Тому ми робимо перші кроки у себе в області, щоб об’єднати активних та небайдужих людей нашого регіону та вже існуючі громадські організації в єдину силу – громадську коаліцію «Волинь» для подальшого розвитку громадянського суспільства Волині.

Костянтин БАЙЧУК,

член ради підприємців при профільному комітеті Верховної Ради України

FB

Бібліотека ВМ

Jency wrzesnia 1939 foto 240 2

dzien

Інформація

logoGranica

Партнери

LOGO MonitorInfo mini

Реклама

po polsku po polsce