Artykuły
  • Register

art-jazz_net«Art Jazz Cooperation» ― це один із найвідоміших джазових фестивалів в Україні. Він розпочав свою історію у 2007 році та став музичною візитівкою Волині.

 

Четвертий міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2011» об’єднає не лише різні жанри мистецтва в темі джазової музики, але й міста Луцьк та Рівне, які на деякий час стануть центром культурного життя і водночас розпочнуть «новий сезон» фестивального руху України. Дати проведення фестивалю: 3–4 вересня 2011 року.

Спеціальним гостем фестивалю «Art Jazz Cooperation 2011» стане голос та душа легендарної групи «De Phazz», Карл Фріерсон (Karl Frierson). Пришвидшувати серцебиття глядачів разом із Карлом Фріерсоном на сценах Рівненського обласного музично-драматичного театру та Луцького замку XIV століття буде харківський джазовий колектив Acoustic Quartet та інші джазмени з України, Білорусі, Польщі та Чехії.

Окрім чудової концертної програми на гостей фестивалю чекає унікальне поєднання різноманітних жанрів мистецтва в темі джазу, а саме: музики (майстер-класи), фотографії (фотоконкурс, виставки), живопису та хореографії.

Родзинкою фестивалю стане всеукраїнський конкурс фотографій на джазову тематику «Джазові емоції». Відкриття фінальної виставки конкурсу відбудеться під час фестивальних днів.

Також Вас здивує імпровізаційний малюнок «Квік Пік»: під час звучання музичних композицій глядач зможе спостерігати, як з-під пензля художника народжуватиметься матеріалізована музика.

Новинкою фестивалю стане майстер-клас гри на бандурі. Одеський бандурист та композитор Георгій Матвіїв доведе усім бажаючим, що бандура ― джазовий інструмент!

Луцька частина фестивальних дійств збагатить програму благодійною виставкою-продажем світлин фотографів, що знімають джазові концерти та фестивалі, а кошти будуть скеровані на допомогу талановитій молоді всеукраїнського конкурсу «Нові імена України».

Вперше на фестивалі! Волинські журналісти, що цікавляться культурною тематикою, візьмуть участь у майстер-класах польських колег. Протягом зустрічі досвідчені культурні оглядачі ознайомлять усіх бажаючих з європейськими тенденціями висвітлення мистецьких подій у ЗМІ.

Поціновувачі якісної музики зможуть відвідати вечірні afterparty, де будуть проходити джем-сейшни – імпровізаційні виступи учасників фестивалю. Вартість квитків на фестиваль буде більш, ніж доступною.

Метою фестивалю є ілюстрація актуальних напрямків світового фестивального руху та перенесення кращих його традицій в Україну, створення української фестивальної культури, налагодження співпраці між культурними, бізнесовими організаціями, владними структурами, розвиток туристичної галузі Рівненської та Волинської областей.

З детальною інформацією щодо програми фестивалю, вартості квитків та інших сюрпризів невдовзі можна буде ознайомитись на офіційному сайті фестивалю «Art Jazz Cooperation» ― www.artjazz.info.

Організатори «Art Jazz Cooperation 2011»: Луцький Джазовий Клуб (м. Луцьк), Джаз-клуб «ДжЕм» (м. Рівне), Мистецька агенція «Арт-хаус» (Клевань), Благодійний фонд «Співдружність-Волинь» та Волинське молодіжне громадське об’єднання «ЄДНАННЯ».

Незмінний генеральний партнер заходу ― страхова компанія «PZU Україна».

Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2011» проходить за сприяння Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку, Волинської та Рівненської облдержадміністрацій, Луцької та Рівненської міських рад.

Генеральний інформаційний партнер: телекомпанія ТВі.

FB

Biblioteka MW

Jency wrzesnia 1939 foto 240 2

dzien

Informacja

logoGranica

 

 

 

 Kursy walut

Konkursy, festiwale, wydarzenia

gaude2017

 

Partnerzy

 

LOGO MonitorInfo mini

 

PastedGraphic-1 

 

 

cz

 

 

Reklama

 

po polsku po polsce 1

 

SC Corporate Services Sp 1