Artykuły
  • Register

pysanka1{jcomments off}До Великодніх свят волинські художники розмалювали «Диво-писанку» міста Луцька. Вона представлятиме обласний центр Волині на параді писанок, який відбудеться у рамках Всеукраїнського проекту «Парад вишиванок 2012» у місті Києві на День Незалежності.

Пасхальну «диво-писанку» розмальовували майстри Євген Лавренюк та Володимир Бартошик. Вона розписана у традиційному волинському орнаменті і представляє традиції нашого регіону.

За словами директора Луцької художньої школи Івана Гаврилюка, для розпису макету використано знаки та символи, характерні для Волині: драбинка – символ пошуків кращого життя; крапки – символ зерна, що проростає; зірочки – символ сонця; сосонка – символ пробудження природи, основний колір – охристий, колір цибулиння. Для розмальовки чотириметрової писанки довелось використати понад 20 банок фарби.

pysanka2

Лучанам її презентують 16 квітня на Театральному майдані міста в рамках фольклорно-етнографічного дійства «Великодня Пасхалія».

Перед Днем Незалежності України писанку повезуть на конкурс до Музею національної архітектури й побуту Пирогово, що у Києві, де з 24 таких писанок оберуть найкращу.

FB

Biblioteka MW

Jency wrzesnia 1939 foto 240 2

dzien

Informacja

logoGranica

 

 

 

 Kursy walut

Konkursy, festiwale, wydarzenia

gaude2017

 

Partnerzy

 

LOGO MonitorInfo mini

 

PastedGraphic-1 

 

 

cz

 

 

Reklama

 

po polsku po polsce 1

 

SC Corporate Services Sp 1