Artykuły
 • Register

Проект «Teraz Wrocław» – перший такого типу некомерційний проект у Польщі, створений у 2006 році з ініцативи муніципалітету Вроцлава і вроцлавських ВНЗ для залучення студентів із країн Східної Європи. Головними перевагами, що відрізняють проект «Teraz Wrocław» від посередницьких фірм, є якісна освітня пропозиція, прозорі та чесні умови співпраці, безкоштовні послуги, багаторічний досвід безпосередньої співпраці із ВНЗ. Завдяки діяльності проекту, у 2006-2012 роках здобувати освіту до Вроцлава приїхало 450 осіб із 7 країн.

На навчання у рамках проекту запрошують:

 • Вроцлавський університет
 • Вроцлавська політехніка
 • Eкономічний університет у Вроцлаві
 • Вроцлавський природничий університет
 • Вища банківська школа у Вроцлаві

Навчатися у рамках проекту можна:

 • безкоштовно – за результатами конкурсу документів. У 2013 році вузи запропонували понад 100 безкоштовних місць!
 • на платній основі. Спеціально для учасників проекту Вроцлавський університет цього року знизив оплату за навчання із 3500 євро до 2500 євро за рік.

Учасники проекту не отримують стипендії, самостійно оплачують проживання у гуртожитку і харчування.

Проект «Teraz Wrocław» пропонує безкоштовно:

 • допомогу у виборі вузу і спеціальності;
 • консультації з питань процедури вступу, оформлення документів;
 • інформаційну підтримку на першому етапі навчання;
 • мовно-адаптаційний курс для учасників проекту.


Що потрібно для участі? Мати атестат про повну загальну середню освіту (для вступу до магістратури – диплом бакалавра), а також знати польську мову. Претенденти на безкоштовне навчання не можуть мати Карти поляка.

Яка процедура вступу? Потрібно зареєструватися на сайті проекту, обравши ВНЗ і напрямок навчання, зібрати необхідні документи і надіслати їх скани, пройти співбесіду із польської мови через Skype. Кандидати не складають вступних іспитів (окрім декількох спеціальностей).

Які критерії оцінки? Рівень знання польської мови, середній бал атестата, успішність з предметів, пов'язаних із обраною спеціальністю, додаткові досягнення в навчанні. Результати ЗНО до уваги не беруться.

Реєстрація стартує 6 травня 2013 року.

Більше інформації: www.study-in-wroclaw.pl .

ПРОЕКТ «TERAZ WROCŁAW» ВИРУШАЄ В УКРАЇНУ!

 

9-15 квітня 2013 року представники проекту «Teraz Wrocław» та вроцлавських ВНЗ відвідають 7 українських міст. Проект також візьме участь у міжнародній освітній виставці, що відбудеться 11-13 квітня у Києві.

 

Під час презентацій можна буде дізнатися про те, які умови вступу та навчання у вроцлавських вищих навчальних закладах і як здобути освіту у них безкоштовно. Не забракне цікавої інформації про місто Вроцлав – один із найбільших польських академічних центрів, який уже понад 6 років гостинно запрошує на навчання українців.

 

Майбутні студенти та їх батьки зможуть також особисто поспілкуватися із представниками проекту і отримати відповіді на запитання, пов’язані зі вступом. Щиро запрошуємо!

 

Розклад презентацій:

 

м. Хмельницький   9 квітня (вівторок) 13.30-15.00 – Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Островського (вул. Театральна, 28)

 

м. Вінниця               9 квітня (вівторок) 17.30-19.00 – філія Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва,
(вул. Соборна, 73)

 

м. Черкаси               10 квітня (середа) 14.30-16.00 – Готель «Дніпро» (вул. Фрунзе, 13) конференц-зал

 

м. Київ                     11 квітня (четвер) 12.00-12.45 – Український дім (вул. Хрещатик, 2) Медіа-центр

                                 13 квітня (субота) 12.00-12.45 – Український дім (вул. Хрещатик, 2) Медіа-центр

 

Упродовж усієї освітньої виставки 11-13 квітня (11.00-18.00) можна буде зустрітись з представниками проекту біля нашого стенду.

 

м. Житомир           14 квітня (неділя) 13.00-14.30 – Польський дім (вул. Черняхівського, 34б)

 

м. Рівне                    14 квітня (неділя) 17.00-18.30 – Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека (пл. Короленка, 6)

 

м. Львів                   15 квітня (понеділок) 14.00-15.30 – Львівська політехніка (головний корпус) аудиторія 139.