Artykuły
  • Register

У вищих навчальних закладах Вроцлава (Польща) стартує вступна кампанія-2010. Проект «Teraz Wrocław» запрошує українців на навчання. Найкращі з абітурієнтів будуть звільнені від плати за навчання та здобуватимуть освіту безкоштовно.

Проект "Teraz Wrocław" - некомерційна ініціатива мерії та вищих навчальних закладів Вроцлава, започаткована у 2006 році та спрямована на інформаційну та консультаційну підтримку абітурієнтів зі Східної Європи. Зокрема, проект безкоштовно допомагає обрати навчальний заклад та напрямок навчання, консультує із питань підготовки документів та процедури вступу,  а також організовує перед початком навчання мовно-адаптаційний курс для своїх учасників. У рамках «Teraz Wrocław» на навчання українських абітурієнтів запрошують:

  • Вроцлавський університет
  • Вроцлавська політехніка
  • Економічний університет у Вроцлаві
  • Вроцлавський природничий університет
  • Нижньосилезька вища школа
  • Вища банківська школа у Вроцлаві
  • Вища школа менеджменту «Edukacja».

Учасником проекту може стати кожен, хто хоче здобувати освіту в одному із перерахованих вищих навчальних закладів і має атестат про повну загальну середню освіту (або ж диплом бакалавра чи магістра), а також володіє польською мовою.

 

Абітурієнт обирає навчальний заклад, факультет і спеціальність, рівень та форму навчання. Заповнює анкету учасника «Teraz Wrocław», а також готує пакет необхідних для вступу документів та надсилає їх на адресу проекту. Зарахування на навчання відбувається на основі розгляду приймальною комісією обраного навчального закладу представлених документів, зокрема, атестата (диплома).

За результатами конкурсного розгляду документів приймальні комісії вищих навчальних закладів визначать найкращих серед кандидатів, котрих звільнять від плати за навчання!

Основні критерії конкурсу: рівень знань польської мови, бал атестата та успішність з предметів, пов'язаних із обраною спеціальністю. Результати ЗНО до уваги не беруться.

Обов’язковою вимогою до претендентів на звільнення від плати за навчання є також відсутність здобутої вищої освіти у Польщі та відсутність Карти поляка.

Детальна інформація: www.study-in-wroclaw.pl

Додаткова інформація:

Інформаційний офіс проекту «Teraz Wrocław»

 

tel: +48 71 368 0892-5
fax: +48 71 368 0895

e-mail: office@studyinwroclaw.com